Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej od 01.01.2020 do 31.12.2020 r

Na podstawie Art.37.1  pkt 2  lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.   o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 305.) zarząd jednostki samorządu terytorialnego podaje do publicznej wiadomości  wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w okresie:

01.01.2020r. do 30.12.2020 r.                                                                                                                                                                                

 

  1. Abel Krzysztof,
  2. Adamczyk-Kobylarczyk Beata,     
  3. Ambroziak Dariusz
  4. Ambroziak Radosław
  5. Anioł Mariusz
  6. Antoniewski Andrzej
  7. Antoniewski Grzegorz
  8. Antoniewski Krzysztof
  9. Augustyniak Bogusz
  10. Augustyniak Stanisław
  11.  Bal Arkadiusz
  12.  Bal Stanisław
  13.  Bal Zenon
  14.  Banat Izabel
  15.  Banat Marcin
  16.  Banat Maria
  17.  Banat Stanisław
  18.  Banat Tomasz
  19.  Bechler Mariusz
  20.  Bednarczyk Justyna
  21.  Bednarkiewicz Mariusz
  22.  Bednarska Renata
  23.  Biernacki Paweł
  24.  Biłek Seweryn
  25.  Blaźniak Elżbieta
  26.  Błoch Edward
  27.  Błoch Ilona
  28.  Borowska Dorota
  29.  Borowska Maria
  30.  Borowski Marek
  31.  Bryl Piotr
  32.  Brzozowski Tadeusz
  33.  Cander Tomasz
  34.  Cholewa Jolanta
  35.  Cieślak Agnieszka
  36.  Cieślik Małgorzata
  37.  Comporek Monika
  38.  Cyran Sylwia
  39.  Czajka Mirosława
  40.  Czestkowski Piotr
  41.  Czupryn Jan
  42.  Czupryn-Kacperczyk Agnieszka
  43.  Dąbrowska Urszula
  44.  Dobiech Mariusz
  45.  Doliwa Paweł
  46.  Doliwa Sławomir
  47.  Dopieralska Małgorzata
  48.  Dopieralski Mariusz
  49.  Drewniak Kazimierz
  50.  Drewniak Łukasz
  51.  Dudek Andrzej
  52.  Duraj Wojciech
  53.  Dykto Krzysztof
  54.  Dynaryński Marcin
  55.  Fater Piotr
  56.  Figiel Roman
  57.  Fisiak Aleksandra
  58.  Fortuniak Krzysztof
  59.  Frątczak Teodor
  60.  Gabrysiak Sylwia
  61.  Gajda Piotr
  62.  Gajzler Agnieszka
  63.  Gajzler Michał,Grzegorz
  64.  Gaweł Jan,Wojciech
  65.  Gaweł Mirosław
  66.  Gaweł Tomasz
  67.  Gertner Andrzej
  68.  Gliwny Stanisław
  69.  Gobucki Arkadiusz
  70.  Golewski Andrzej
  71.  Góra Andrzej
  72.  Górecka Ewa
  73.  Górecki Włodzimierz
  74.  Grabarz Krzysztof
  75.  Grabarz Waldemar
  76.  Grabowska Elżbieta
  77.  Grelus Zdzisława
  78.  Grenda Andrzej
  79.  Grzegorz Jarosław
  80.  Grzejdziak Rafał
  81.  Grzelczak Grzegorz
  82.  Holwek Grzegorz
  83.  Jabłoński Adrian
  84.  Jabłoński Zbigniew
  85.  Jach Mariusz
  86.  Jach Rafa
  87.  Jach Sebastian
  88.  Jachowicz Jan
  89.  Janasz Tadeusz
  90.  Janecki Adam
  91.  Janecki Wojciech
  92.  Jankowska Agnieszka
  93.  Jarmakowska Justyna
  94.  Jarmakowski Marek
  95.  Jarmakowski Rafał
  96.  Jaros Katarzyna
  97.  Jastrowicz Jarosław
  98.  Józefczyk Mariola
  99.  Jurek Elżbieta
  100. Jurek Justyna
  101. Kacprzak Bartłomiej
  102. Kacprzak Michał
  103. Kamieniak Barbara
  104. Kania Jacek
  105. Kania Władysław
  106. Karp Beata
  107. Keller Jarosław
  108. Kelnerowski Józef Paweł
  109. Kierzek Sylwester
  110. Klewin Marcin
  111. Klewin Mirosław
  112. Kluska Zbigniew
  113. Kobylarczyk Stefan
  114. Kochanek Szymon
  115. Komorowska Dorota
  116. Komorowski Włodzimierz
  117. Kowal Paweł
  118. Kowalczyk Ewelina
  119. Kowalczyk Sylwia
  120. Kowaliński Michał
  121. Kraska Jarosław
  122. Kraska Piotr
  123. Kraska Zbigniew
  124. Kubiaczyk Paweł
  125. Kunicka Jadwiga
  126. Kunicki Jarosław
  127. Kupski Jarosław
  128. Kupski Marek
  129. Kuryłek Zygmunt
  130. Lewandowski Marek
  131. Lubrańska-Wojciechowska Katarzyna
  132. Łondka Piotr
  133. Madej Mirosław
  134. Madej Tomasz
  135. Madej Wiesław
  136. Magier Iwona
  137. Majewski Grzegorz
  138. Malinowska Urszula
  139. Małkus Mariola
  140. Michalak Barbara
  141. Michalak Józef
  142. Michalak Paweł
  143. Mierzejewski Krzysztof,Piotr
  144. Mik Zdzisława
  145. Miszczak Jan
  146. Miszczak Paweł
  147. Miszewska Joanna
  148. Miszewski Arkadiusz
  149. Miszewski Damian
  150. Morawiec Michał
  151. Musiał Jarosław
  152. Muszyński Jacek
  153. Muszyński Michał
  154. Nakonieczny Władysław
  155. Nowak Mariusz
  156. Opacka Maria
  157. Osełkowski Stanisław
  158. Osiecki Przemysław
  159. Owczarek Jakub Maciej
  160. Owczarek Krzysztof
  161. Owczarek Mirosław
  162. Pałka Mariusz
  163. Pawelski Krzysztof
  164. Pawlak Aneta
  165. Pawlak Bogusława
  166. Pawlak Izydor
  167. Pawlak Krzysztof
  168. Pawlak Paweł
  169. Pawlak Wiesław
  170. Peska Elżbieta
  171. Peska Sławomir
  172. Pierzchała Dorota
  173. Pietrasiak Grzegorz
  174. Pietrzak Zdzisław
  175. Pleszko Mariusz
  176. Rogaczewska Jolanta
  177. Ropęga Jan
  178. Rosiak Jacek,Wojciech
  179. Rosik Anna
  180. Rosiński Marek
  181. Rychłowski Andrzej
  182. Rzeźnik Małgorzata
  183. Skrodzka Zdzisława
  184. Skupień Jacek,Mariusz
  185. Sobanty Edmund
  186. Somorowska Joanna
  187. Stachelski Sebastian
  188. Stanisławski Witold
  189. Stańczyk Mariusz
  190. Stańczyk Tadeusz
  191. Sulej Michał
  192. Suwalak Jerzy
  193. Szafulera Dariusz
  194. Szafulera Henryk
  195. Szafulera Tomasz
  196. Szczerkowski Krzysztof
  197. Szczesik Tomasz
  198. Szkudlarek Łukasz
  199. Szumigaj Stanisław
  200. Szydłowski Wojciech
  201.  Szymańska Małgorzata
  202. Szymczak Wioletta
  203. Śpionek Grzegorz
  204. Śpionek Robert,Marcin
  205. Śpionek Tomasz
  206. Świderski Jakub
  207. Tomczak Mariola
  208. Trzeszczak Edward
  209. Tuzikiewicz Marek
  210. Ulewicz Bogdan,Bolesław
  211. Urbański Mirosław
  212. Walaszczyk Artur
  213. Walaszczyk Krzysztof
  214. Walczak Tomasz
  215. Wąsek Rolisław
  216. Wąsowski Zbigniew
  217. Wierzbicki Sławomir
  218. Wiszowaty Jerzy
  219. Wiszowaty Maciej
  220. Wiszowaty Stanisław
  221. Wiszowaty Wojciech
  222. Witczak Andrzej
  223. Wlazło Sylwester
  224. Wojna Grzegorz
  225. Wojtaszczyk Stanisław
  226. Wolski Sylwester
  227. Woźniak Krzysztof
  228. Wódka Agnieszka
  229. Wójcik Jan
  230. Wroński Tomasz
  231. Wróbel Dariusz
  232. Wróblewska Urszula
  233. Zajda Bartosz
  234. Zakrzewski Piotr Paweł
  235. Ziemba Grzegorz
  236. Ziemba Jarosław
  237. Zmudziński Maciej

 

 

Wersja XML